Koşukavak Yöresi Kültür ve Dayanışma Derneği

Koşukavaklıların buluştuğu yer...

Aygül Ev Konsept

Koşukavaklı hemşerimiz olan Aygül Ev Konsept perakende sektöründe yenilikleri yakından takip eden, aynı zamanda farklı ödeme koşulları ve kişiye özel ödeme imkanı sunabilen bir firmadır. Sektörün lider markaları olan Bosch, Casper, Uğur Derin Dondurucu, Karaca Züccaciye, Taç Perde markalarından LED & LCD TVler, Derin Dondurucular, Buzdolapları, Çamaşır Makinaları, Fırınlar, Küçük Ev Aletleri, Bulaşık Makinaları, Züccaciye, Masaüstü ve Dizüstü Bilgisayarlar, Mobilya ve Perde ürünlerinde hizmet vermektedir.

BOSTANCI Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Sponsorumuz ve hemşerimiz olan Sayın Ali BOSTANCI Koşukavaklı hemşerilerimize Ali BOSTANCI İnşaat evlerinden ev aldıklarında peşinat hariç %4 indirim uygulamaktadır. Ev sahibi olmak isteyenler haydi gelin yeni yaşamımıza Ali BOSTANCI İnşaat evleriyle temel atın.

Faaliyetler

Bu Yıl da Seyid Baba Panayırına Katıldık ve Koşukavak Belediyesini Ziyaret Ettik

GEZDİK, GÖRDÜK, DUYGULANDIK, HASRET GİDERDİK ve MAZİYİ TEKRAR YAŞADIK ...
Seid Baba panayırı her sene olduğu gibi bu yıl da Ekim ayının ilk haftasında Koşukavak kasabamızda kutlandı. Koşukavak Belediyesinin organize ettiği bu etkinliğe dernek yöneticilerimiz ve üyelerimiz ile birlikte hep aynı heyecan ve özlemle katılım sağladık. Binlerce hemşehrimizin buluştuğu etkinlikte çeşitli folklor gösterileri, spor müsabakaları ve konserlerden oluşan eğlenceli bir program sunuldu. Panayır vesilesi ile kasabamızda bulunan Çocuk Esirgeme Yurdundaki gençlerimizi ve Yaşlılar Yurdundaki yaşlılarımızı unutmadık. Onları ziyaret edip gezimizi tamamlamış olduk. Gezimize araç tahsis ederek üyelerimiz ile katılmamıza vesile olan Bursa Büyükşehir Belediyesi yetkililerine, Ersoy Turizme ve Koşukavak Belediyesinin şahsımıza hazırlamış olduğu kaynaşma gecesi için sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Aynı heyecan ve duygular ile seneye tekrar buluşmak üzere oradaki hemşehrilerimiz ile vedalaştık.

 

M.K. Atatürk

"Muhacirler kaybedilmiş topraklarımızın milli hatıralarıdır."

"Balkan milletleri içtimai ve siyasi ne çehre arz ederlerse etsinler, onların Orta Asya'dan gelmiş aynı kandan, yakın soylardan müşterek cedleri olduğunu unutmamak lazımdır."

M.K. Atatürk

Göçmen Kızıyım

Ece Naz Sönmez
''Ben Bir Göçmen Kızıyım''

Üye Girişi

Koşukavak Çamları

Ziyaretçi Sayısı

01.04.2009 tarihinden itibaren gelen ziyaretçi sayısı.
724948
BugünBugün110
DünDün263
Bu HaftaBu Hafta2143
Bu AyBu Ay110
ToplamToplam724948
Online Ziyaretçi: 2

Copyright © 2009-2017. Koşukavak Yöresi Kültür ve Dayanışma Derneği. Tüm Hakları Saklıdır.

        

Güneştepe Mah. Neşet Ertaş Cad. No:166/A Osmangazi / BURSA
Tel: 0224 2523848