Koşukavak Yöresi Kültür ve Dayanışma Derneği

Koşukavaklıların buluştuğu yer...

Aygül Ev Konsept

Koşukavaklı hemşerimiz olan Aygül Ev Konsept perakende sektöründe yenilikleri yakından takip eden, aynı zamanda farklı ödeme koşulları ve kişiye özel ödeme imkanı sunabilen bir firmadır. Sektörün lider markaları olan Bosch, Casper, Uğur Derin Dondurucu, Karaca Züccaciye, Taç Perde markalarından LED & LCD TVler, Derin Dondurucular, Buzdolapları, Çamaşır Makinaları, Fırınlar, Küçük Ev Aletleri, Bulaşık Makinaları, Züccaciye, Masaüstü ve Dizüstü Bilgisayarlar, Mobilya ve Perde ürünlerinde hizmet vermektedir.

BOSTANCI Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Sponsorumuz ve hemşerimiz olan Sayın Ali BOSTANCI Koşukavaklı hemşerilerimize Ali BOSTANCI İnşaat evlerinden ev aldıklarında peşinat hariç %4 indirim uygulamaktadır. Ev sahibi olmak isteyenler haydi gelin yeni yaşamımıza Ali BOSTANCI İnşaat evleriyle temel atın.

Faaliyetler

Geleneksel Koşukavak Panayırı Büyük Coşku İçinde Yapıldı

Artık geleneksel hale gelen ve bu yıl 7. si yapılan Koşukavak Piknik Etkinliği bu yıl da 16 Haziran 2013 tarihinde Hürriyet Ziraat Parkı-Bursa da yapıldı. Geçen sene olduğu gibi bu yıl da Panayır Şöleni şeklinde organize edilen etkiniğimize hemşerilerimizin ilgisi ve katılımı çok büyük oldu.

Hemşerilerimiz gün boyu DJ Sanny, Kara Ferdi ve Grup Ezgi'nin hareketli şarkıları ile doyasıya eğilendiler. Akşam da sahneye Bulgaristan'dan gelen Tzvetelina çıktı. Tzvetelina'nın güzel sesi ile söylediği şarkılar eşliğinde eğlence geç saatlere kadar devam etti.

Bu yıl diğer yıllardan farklı olarak ilk defa Derneğimiz tarafından hediye çekilişi etkinliği düzenlendi. Şanslı olan hemşerilerimizden 1 kişi Çamaşır Makinası, 1 kişi LCD Televizyon, 2 kişi Dijital Uydu Alıcısı ve 10 kişi de kebapçe yemeği kazandı.

Bundan sonraki yaıllarda da artık Koşukavak Panayır Etkinliği şeklinde etkinliklerimiz devam edecektir ve tüm hemşerilerimizle birlik ve beraberlik içinde eğlenmeye ve dostlukları pekiştirmeye devam edeceğiz.

M.K. Atatürk

"Muhacirler kaybedilmiş topraklarımızın milli hatıralarıdır."

"Balkan milletleri içtimai ve siyasi ne çehre arz ederlerse etsinler, onların Orta Asya'dan gelmiş aynı kandan, yakın soylardan müşterek cedleri olduğunu unutmamak lazımdır."

M.K. Atatürk

Göçmen Kızıyım

Ece Naz Sönmez
''Ben Bir Göçmen Kızıyım''

Üye Girişi

Koşukavak Çamları

Ziyaretçi Sayısı

01.04.2009 tarihinden itibaren gelen ziyaretçi sayısı.
455645
BugünBugün29
DünDün223
Bu HaftaBu Hafta252
Bu AyBu Ay2815
ToplamToplam455645
Online Ziyaretçi: 8

Copyright © 2009-2017. Koşukavak Yöresi Kültür ve Dayanışma Derneği. Tüm Hakları Saklıdır.

        

Güneştepe Mah. Neşet Ertaş Cad. No:166/A Osmangazi / BURSA
Tel: 0224 2523848