Koşukavak Yöresi Kültür ve Dayanışma Derneği

Koşukavaklıların buluştuğu yer...

Aygül Ev Konsept

Koşukavaklı hemşerimiz olan Aygül Ev Konsept perakende sektöründe yenilikleri yakından takip eden, aynı zamanda farklı ödeme koşulları ve kişiye özel ödeme imkanı sunabilen bir firmadır. Sektörün lider markaları olan Bosch, Casper, Uğur Derin Dondurucu, Karaca Züccaciye, Taç Perde markalarından LED & LCD TVler, Derin Dondurucular, Buzdolapları, Çamaşır Makinaları, Fırınlar, Küçük Ev Aletleri, Bulaşık Makinaları, Züccaciye, Masaüstü ve Dizüstü Bilgisayarlar, Mobilya ve Perde ürünlerinde hizmet vermektedir.

BOSTANCI Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı ve aynı zamanda Sponsorumuz ve hemşerimiz olan Sayın Ali BOSTANCI Koşukavaklı hemşerilerimize Ali BOSTANCI İnşaat evlerinden ev aldıklarında peşinat hariç %4 indirim uygulamaktadır. Ev sahibi olmak isteyenler haydi gelin yeni yaşamımıza Ali BOSTANCI İnşaat evleriyle temel atın.

Dernekten Haberler

Dernek yönetimi olarak Bursa'daki Bulgaristan Konsolosu Sn. Evgeni Vasilev ile görüştük

Dernek yönetimi olarak 11 Aralık Cuma günü Bursa'daki Bulgaristan Konsolosu Sn. Evgeni Vasilev ile görüştük.Vatandaşlık müracaatı ve pasaport yenilemek üzere randevu sisteminin her gün bir saatlik bir dilim içersin de verilmesi bu sürede çok az kişinin randevu alabildiğini bu sıkıntılı durumun çözüme ulaştırılması konusunda bize gelen şikayetleri kendisine ilettik. Sn. Vasilev bu konuyu kendilerinin de bildiğini bu problemi Bulgaristan dış işlerine ilettiklerini bununla ilgili çok yakında çağrı merkezinin kurulacağını ve bu sistemin hafta içi her gün faal olacağını anlattı.Ayrıca derneğimizin yapmış olduğu etkinlikler hakkında kendisini bilgilendirerek ziyaretimizi gerçekleştirmiş olduk. 

 

M.K. Atatürk

"Muhacirler kaybedilmiş topraklarımızın milli hatıralarıdır."

"Balkan milletleri içtimai ve siyasi ne çehre arz ederlerse etsinler, onların Orta Asya'dan gelmiş aynı kandan, yakın soylardan müşterek cedleri olduğunu unutmamak lazımdır."

M.K. Atatürk

Göçmen Kızıyım

Ece Naz Sönmez
''Ben Bir Göçmen Kızıyım''

Üye Girişi

Koşukavak Çamları

Ziyaretçi Sayısı

01.04.2009 tarihinden itibaren gelen ziyaretçi sayısı.
659535
BugünBugün205
DünDün337
Bu HaftaBu Hafta2323
Bu AyBu Ay8829
ToplamToplam659535
Online Ziyaretçi: 3

Copyright © 2009-2017. Koşukavak Yöresi Kültür ve Dayanışma Derneği. Tüm Hakları Saklıdır.

        

Güneştepe Mah. Neşet Ertaş Cad. No:166/A Osmangazi / BURSA
Tel: 0224 2523848